Kontakt

Zapraszamy do kontaktu:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? A może chcesz bliżej poznać nasz proces realizacji zamówień? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży lub działem obsługi klienta. Pomożemy wybrać najlepszą opcję zakupu, spersonalizować produkty czy dopasować nasze towary do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Czekamy na Państwa pytania codziennie od godziny 7:00 do 15:00!

Adres
EKSPERT POŁUDNIE Sp. z o.o. Sp. K.
Międzyrzecze Górne 55

43-392 Międzyrzecze Górne
NIP: 9372673007

Numer konta: BANK PEKAO SA 23 1240 6449 1111 0010 6192 1910

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00): 

  • 33 815 58 50
  • 33 815 38 40 lub 33 815 58 27

Kontakt mailowy: sklep@ekspertpoludnie.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 33 815 58 27
+48 33 815 58 50

Jolanta
jola@ekspertpoludnie.pl


Lucyna
lucyna@ekspertpoludnie.pl

Dział Handlowy

Nadruki +48 572 350 112

Angelika
+48 572 350 112
angelika@ekspertpoludnie.pl


Maciej
+48 519 612 233
maciej@ekspertpoludnie.pl


Ewa
+48 507 062 806
ewa.wojtus@ekspertpoludnie.pl


Kajetan
+48 519 612 243
kajetan@ekspertpoludnie.pl


Mateusz
+48 695 175 345
mateusz@ekspertpoludnie.pl

 

Inna forma kontaktu:

Możesz nas znaleźć w kanałach Social Media

 

Wsparcie techniczne

Adrian Andrzejczyk
+48 883 047 047
 
 

Bezpieczne zakupy

Kupuj bezpiecznie. Wszystkie transakcje są szyfrowane bezpiecznymi i sprawdzonymi certyfikatami SSL. Jesteśmy również członkiem programu Rzetelna Firma. Nasza hurtownia internetowa (B2B) oraz sklep internetowy przetwarza dane zgodnie z aktualnymi przepisami RODO. 

  

Płatności obsługuje Przelewy24.pl

popularne-platnosci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium